WEB ARAYÜZ TASARIMI

Marka, ürün ya da firmanızın dijital dünyadaki yansıması ve hedef kitlenize doğrudan tanıtımınızı sağlayan web sitenizi tasarlıyor ve yayına alıyoruz. Web sitenizi tasarlarken özgünlük, kullanıcı dostu olması, kurumsal kimliğinizi yansıtması ve modernlik en önemli kriterlerimizdir.

RESPONSIVE/MOBİL UYUMLULUK

Günümüzde artık mobil cihazlar neredeyse hayatımızın her alanında yer almakta ve bu cihazlar üzerinden internet kullanımı durdurulamaz bir hızla artmaktadır. Bu sebeple web sitenizi tüm mobil cihazlar, tabletler ve tüm tarayıcılar ile uyumlu çalışacak şekilde tasarlıyoruz.

HOSTING&DOMAIN HİZMETİ

Web sitenizin barındırılacağı modern teknolojilere uygun, hızlı ve sorunsuz bir hosting hizmeti ile birlikte web sitenizin alan adı satın alınmasını sağlıyoruz. Ayrıca yaşanabilecek her türlü teknik aksaklıkta 7/24 destek, bakım, onarım ve yedekleme hizmeti veriyoruz.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO)

Web sitenizin arama motorları aracılığıyla doğru hedef kitleye ulaşmasını sağlamak amacıyla gerekli anahtar kelime seçimi, özgün içerik ve doğru optimizasyonları (SEO) hazırlıyor, mevcut müşteri potansiyelinize erişiminizi kolaylaştırıyor ve web sitenizin bilinirliğini arttırıyoruz.

Google Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Nedir?

İnternet kullanıcılarının “Google ve diğer arama motorlarında” yaptıkları aramaların sonuçlarında markanızı listede çıkan sonuçlarda üst sıralara taşımak için yapılan optimizasyon çalışmasıdır. Bir marka için en önemli unsudur. Nedenini açıklamamız gerekirse; İstanbul’da ‘abc sanat merkezi’ adında bir sanat merkeziniz var. Eğer SEO çalışmanız düzgün yapıldı ise müşterileriniz Google arama çubuğuna “İstanbul sanat merkezi” veya Kadıköyde iseniz “Kadıköy’de sanat merkezi” yazdıkları zaman ilk sırada çıkarsınız.

YENİ MÜŞTERİ PAKETLERİKURUMSAL WEB SİTESİ TASARIMI
Web Sitesi Tasarım Şablonu Sunumu

Web Sitesi Tasarım/Kodlama

Detaylı Raporlama

Responsive/Mobil Uyumlu Tasarım

Backup/Yedekleme Hizmeti

Domain&Hosting Hizmeti

1 Yıllık Teknik Bakım/Onarım

Web Sitesi Güncelleme/Değişiklik

E-posta Hesabı

SSL Sertifikası

SEO/Arama Motoru Optimizasyonu

Google Analytics Raporu

Lisanslı Görseller

Kurumsal Web Sitesi İçeriği

YÜRÜYEN PAKET

TOPLAM

2000₺+kdv

3 Günde 1

İsteğe Bağlı

İsteğe Bağlı

1 Adet

KOŞAN PAKET


TOPLAM

2500₺+KDV

2 Günde 1

İsteğe Bağlı

İsteğe Bağlı

30 Güncelleme

5 Adet

POPÜLER

UÇAN PAKET

TOPLAM

3000₺+KDV

Günde 1

İsteğe Bağlı

İsteğe Bağlı

60 Güncelleme

10 Adet