LOGO TASARIMI & KURUMSAL RENK

Marka, ürün ya da firmanızın karakterini yansıtan, hedef kitlenize uygun ve hakkınızda en pozitif algıyı oluşturacak olan logonuzu tasarlıyor, logonuz ile birlikte kurumunuzun akılda kalıcığını sağlayan kurumsal rengini seçiyoruz.

KARTVİZİT

Kurumunuz içerisinde çalışan personelinize ve yöneticilerinize özel, kurumsal kimliğinize en uygun kartviziti tasarlıyoruz.

MASKOT&KARAKTER TASARIMI

Markanızın sosyal medya platformlarında paylaşılacak görsellerinde, reklamlarında ya da billboardlarda kullanılabilecek, marka bilinirliğinizi artıracak ve sizinle özdeşlecek olan maskotunu vektörel olarak çiziyor, tasarlıyor ve dijital platforma aktarıyoruz.

KURUMSAL DİL

Kurum içerisinde ve dışarısında kullanacağınız kurumsal dilinizi oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.
Gerekli analizlerimizin ardından müşterileriniz ve hedef kitleniz ile nasıl iletişime geçmeniz gerektiğini, e-posta ve sosyal medya üzerinde nasıl bir dil kullanmanız gerektiğini seçiyoruz.

SLOGAN

Markanızla özdeşlecek ve tüm platformlarda marka bilinirliğinizi artırmanızı sağlayacak olan, hedef kitlenizde ve potansiyel müşterilerinizde olumlu algılar oluşturacak olan sloganınızı belirliyoruz.

DİĞER KURUMSAL KİMLİK İHTİYAÇLARI

Kurum içerisinde ve dışarısında kullanacağınız, markanıza ya da firmanıza özel antetli kağıt, zarf,
klasör, kimlik ve yaka kartlarınızı tasarlıyor ve kurumsal kimliğinizi güçlendiriyoruz.