DİJİTAL PAZARLAMA

Potansiyel müşterilerinize ve hedef pazarınıza, doğru dağıtım kanallarını kullanarak ulaşmanın temelini oluşturmaktadır. Ürün veya hizmeti dijital ortamda en doğru şekilde pazarlamaya yönelik çalışmaktadır. Markanızın sosyal medyaya çıkış ve nasıl bir izlenim sunmak istediğiniz konusunda hizmet sunar.

İÇERİK YÖNETİMİ

Sizi dijital mecrada temsil eden markanızdan ziyade, markanızı sunduğunuz içeriklerin kalitesidir. Bu içeriklerde kullanılacak dilden, içeriklerin türlendirilmesine ve karakterize edilmesine kadar çok ince işlenmesi gerek bir süreç bütünüdür. İçerikleriklerinizin ve bu süreç bütününüzün stratejik olarak planmasını, potansiyel müşterilerinize doğru şekilde sunulmasını hedef alıyoruz.

KAMPANYA YÖNETİMİ

Ürün veya hizmetlerinizi belirli dönemlerde tanıtım amaçlı kampanyaya sokmanız gerekmektedir. Fakat bu kampanya çalışmalarının bilinçsiz ve yanlış dönemde yapılması sizi maddi olarak kayıp vermeye yönlendirebilir. Kampanyanın doğru sunulmasının yanında, doğru finanse edilmesi de gereklidir. Kampanyalarınızın ekonomik, sosyokültürel ve demografik araştırmalarının mantığını analiz ediyoruz. Ve sizin kampanyalarınıza danışmanlık hizmeti sağlıyoruz.

ETKİNLİK ÇALIŞMALARI

Sosyal medya üzerinden yapılacak etkinliklerin yönetimi marka bilinirliği açısından çok önemlidir. Müşterilerinize ürünü tanıtmanız için en önemli araçlardan biridir. Belirli dönemlerde yarışamlar, çekilişler düzenlemek, ürün tanıtımı ve marka bilinirliği hedef alındığında vazgeçilmez bir araçtır.

VİRAL ÇALIŞMALARI

Viral çalışmalarını sosyal medyada ünlü olan fenomenlerle ortak çalışmalar oluşturur. Bir viral senaryosu oluşturduktan sonra, bu senaryo günün en yoğun internet kullanımı saatlerinde yayına alıyoruz. Viral çalışmalarının önemi, organik takipçi ve görüntülenme kazanmasıdır. Sosyal medyada bulunmak ve var olmak isteyen bütün firmaların odağı halindedir.

SOSYAL MEDYA HESAP YÖNETİMİ

Sahip olduğunuz veya sahip olmanız gereken bütün sosyal medya araçlarının yönetimini alıyoruz. Eğer işi uzman ellere bırakmak istiyorsanız bu markanız için profesyonel alınmış bir karar olacaktır. Bu hesaplar üzerinden bütün viral, etkinlik ve kampanya çalışamalarınızı yapmış oluyoruz. Size artık kendi kendini çevirebilen marka mecranızı sunuyoruz.